Turniej

Zarząd LUKS „Junior” Różanki serdecznie zaprasza do wzięcia udziału
w następujących turniejach i igrzyskach:

I. Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej pod nazwą „Mrzeżyno Cup 2015”, który odbędzie się w dniach od 19.06.2015 (piątek) do 21.06.2015 (niedziela) - turniej trzydniowy na boisku sportowym w Mrzeżynie (nad morzem).

- 19.06.2015r. (piątek) - przyjazd drużyn do godz. 18.00 – kolacja, odprawa trenerów drużyn

- 20.06.2015r. (sobota) – mecze eliminacyjne w grupach, śniadanie, obiad, kolacja. Spotkanie integracyjne trenerów i kierowników drużyn. Drużyny, które będą miały przerwę w turnieju będą mogły pójść nad morze

- 21.06.2015r. (niedziela) mecze półfinałowe i finałowe, wręczenie nagród, śniadanie, obiad.

Podczas turnieju będzie stół szwedzki ze słodyczami dla zawodników. Wszystkie drużyny otrzymają piękne puchary, dyplomy. Wszyscy zawodnicy otrzymają duże medale z opsiem. Najlepsi zawodnicy turnieju oraz wszyscy trenerzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Nagrody Extra w turnieju młodzików, orlików i żaków:

- za zajęcie I miejsca drużyny otrzymają komplet strojów piłkarskich (koszulki + spodenki) oraz każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy puchar

- za zajęcie II miejsca drużyny otrzymają komplet strojów piłkarskich (koszulki + spodenki)- maks. 12 kpl.

- za zajęcie III miejsca drużyny otrzymają komplet strojów piłkarskich (koszulki + spodenki)- maks. 12 kpl.

Pozostałe drużyny otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Na koniec turnieju tradycyjnie mistrzowie w każdej kategorii rozegrają mecz z pozostałymi zawodnikami wybranymi przez trenera z każdej kategorii.

Wpisowe za udział w turnieju od jednej drużyny wynosi 400 zł (sł. czterysta złotych) oraz od jednego zawodnika (za trzy dni pobytu z noclegiem i posiłkami) około 190 zł (sł. sto dziewięćdziesiąt złotych).

Wiadomości (utwórz nową)