SPARTA + FUTSAL

Współpraca na linii KS Futsal Oborniki - MKS Sparta Oborniki

Miło nam poinformować, że dnia 14 listopada ruszył wspólny projekt KS Futsal Oborniki oraz MKS Sparta Oborniki. Dzięki wspólnym działaniom Prezesów Leszka Wicherka oraz Zbigniewa Gajewskiego, a także trenerów Bartosza Łeszyka i Dawida Orczykowskiego nawiązano współpracę dzięki, której zawodnicy z rocznika 2003/2004 będą mieli możliwość łączenia treningów na hali i na trawie. Wspólne szkolenie ma na celu przede wszystkim stworzyć młodym zawodnikom okazję do podnoszenia swoich umiejętności indywidualnych. Profesjonalne szkolenie zapewni młodzieży ciągłość treningów, bez zbędnych przerw. W okresie letnim zajęcia będą miały charakter piłkarski z większym wymiarem treningów na świeżym powietrzu. Natomiast w okresie zimowym zajęcia będą miały charakter futsalowy, gdzie obok treningów zawodnicy będą uczestniczyli w wielu turniejach halowych. Głównym celem współpracy jest to, by w przyszłości zawodnik wchodzący w wiek seniora posiadł możliwie jak najwyższe umiejętności oraz był ważnym ogniwem drużyny.
KS Futsal Oborniki z tego miejsca chciałby bardzo podziękować działaczom MKS Sparta Oborniki za szybkie i sprawne rozmowy oraz nawiązanie współpracy. Oba Kluby, również nie wykluczają poszerzenia współpracy w przyszłości o kolejne grupy młodzieżowe.

Wiadomości (utwórz nową)